Wisłoka Nowy Żmigród wygrywa z Niegłowicami 2:0 [ZDJĘCIA]

Lider pozostaje w Nowym Żmigrodzie. Przed dzisiejszym meczem Wisłoka traciła 1 punkt do liderującej Sparty, która grała wczoraj i wygrała swój mecz, także wiadomo było, że tylko wygrana dzisiaj pozwoli drużynie Wisłoki Nowy Żmigród wyprzedzić zespół Osobnicy i wskoczyć na pierwsze miejsce.

I połowa meczu z Niegłowicami to dobra gra z obydwu stron, obydwa zespoły starały się grać piłką , jednak to zespół gospodarzy mógł wyjść na prowadzenie, ale zawodnik Niegłowic nie trafia w bramkę z 10 metrów.

II połowa to Wisłoka Nowy Żmigród przejmuje inicjatywę, dobrze gra obrona, która praktycznie nie pozwala na nic zespołowi z Niegłowic. Wisłoka wychodzi na prowadzenie w 55 minucie, po strzale Konrada Cyrana z 20 metrów.

Na 2-0 podwyższa po akcji Łukasz Baran, który zagrywa idealną piłkę do Kuby Cyrana, a ten będąc sam na sam z bramkarzem umieszcza piłkę w siatce. Wisłoka Nowy Żmigród dalej idzie za ciosem i znakomitą sytuację marnuje Dawid Tocki, który dostał podanie od Łukasza Barana, jednak będąc sam na sam z bramkarzem trafia w boczną siatkę.

Dziś w pełni Wisłoka zrewanżowała się za ubiegłotygodniową porażkę. Od początku wyszli mocno zmotywowani i tworzyli kolektyw.

Wisłoka Nowy Żmigród: Piotr Kutrzeba, Rafał Szyndak, Sławomir Chopiak, Adrian Kłosowski, Dawid Tocki, Konrad Cyran, Jakub Cyran, Bartosz Chronowski, Łukasz Baran, Paweł Nawracaj, Daniel Kmiecik

Wisłoka Niegłowice: Damian Kotulak, Jakub Bałon, Jakub Dzięglewicz, Łukasz Nawracaj, Łukasz Musiał, Damian Kamiński, Eryk Kołeczek, Paweł Pisiak, Tomasz Wróżek, Tomasz Nawracaj, Dawid Dyląg

Bramki: Konrad Cyran, Jakub Cyran